Dveře

Designové dveře PRÜM jsou symbolem německé kvality, elegantního designu, dlouhé životnosti  a spolehlivosti za rozumnou cenu.  V  PRÜMu  kladou  důraz  na  kvalitní materiály  z  certifikovaných  zdrojů,  nejmodernější  technologie  i systém pečlivé  kontroly. Tradice výroby dveří PRÜM sahá až do roku 1970 a od té doby se neustále rozšiřuje nabídka modelů dveří, materiálů, barevná škála povrchových úprav i výběr skel a zasklívacích lišt. 

 

 

Dveře SAPELI jsou české dveře, které Vám dodáme na míru podle Vašeho přání.  SAPELI  nabízí  mnoho různých modelů dveří s různými povrchy a všemi systémy otevírání. Firma SAPELI věnuje také pozornost trendům v interiérovém designu, vývoji a testování.

 

Společnost Masonite CZ spol. s r.o. patří k nejvýznamnějším a největším výrobcům interiérových dveří v České republice.
Dveře značky Masonite odpovídají stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků. Samozřejmostí je výroba dveří atypických rozměrů. Inovativní technologické výrobní postupy a progresivní myšlení jejich projektantů a designérů zaručují vysoké technické i estetické parametry dveřních křídel. Interiérové dveře Masonite si získaly popularitu na českém i zahraničním trhu. 

 

 

Galerie dveří PRÜM: