Dřevěné podlahy

Vícevrstvé dřevěné podlahy ESCO jsou absolutně nerozeznatelné od masivních dubových podlah, protože horní nášlapná vrstva se rozřezává právě z masivních dubových podlah. U nás si můžete vybrat z velké nabídky povrchů a barev a vytvořit si tak u vás doma ten svůj „správný koutek přírody“ podle vašich snů a představ. Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy jsou v současnosti velmi používané – jsou vhodné na podlahové topení, a mají velice stabilní konstrukci.

Dřevěné podlahy od norského výrobce BOEN  mají mnohaletou tradici – vyrábí se již od poloviny 17. století a jedním ze základních principů patří respekt k přírodě a zdrojům, které nám poskytuje. Dřevěné podlahy BOEN jsou nadčasové a přináší moderní eleganci v jakémkoliv domě či kanceláři. Přirozená krása dřeva se projeví i po letech – kde podlahy stárnou, dřevo stále působí hřejivě, je odolné a přináší pocit přirozeného komfortu.

Naši nabídku dřevěných podlah pak v neposlední řadě doplňuje široká škála povrchů, barev a jejich kombinací, lokální rodinné firmy s pětadvacetiletou zkušeností Princ Parket. Tato firma je zárukou vysoké kvality, skvělého klientského servisu a především krásné podlahy na celý život.