Vinylové podlahy v dílcích

V posledních letech si nejvíce získávají na oblibě vinylové podlahy v dílcích, a to nejen v domácnostech, ale i v komerčních objektech. Zahrnují v sobě ty nejlepší vlastnosti přírodních i syntetických materiálů, jsou na došlap tiché a pružné. Vinylové podlahy jsou opravdu odolné, jejich pokládka a především pak údržba je cenově dostupná a velmi snadná. Vynikají svou rozměrovou stálostí, hodí se tak i do místností s podlahovým topením i do místností se zvýšenou vlhkostí, jako je koupelna či kuchyně. Svou nízkou konstrukční výškou 2 – 9 mm jsou také ideálním řešením pro rekonstrukce.

Nabízíme vinylové podlahy k lepení (vhodné zejména do místností se zvýšenou vlhkostí a zátěží), plovoucí (na zámkový spoj či click systém) se snadnou pokládkou, vinyly na HDF desce- multilayer a vinyly samotížné s volnou pokládkou -looselay (vhodné na menší plochy).

Všechny vinylové podlahy firem GERFLOR, FLOOR FOREVER, ANVI TRADE a dalších nabízíme v široké škále dekorů s imitací přírodních materiálů.

 

Naši nabídku vinylových dílců pak doplňuje plovoucí podlaha Hydrocork firmy WICANDERS, kde integrovaná korková podložka zajistí ideální vlastnosti – více ticha, více tepla, pohodlnější chůzi, větší odolnost proti nárazu i proti vodě, více tělesné pohody i snadnou a rychlou pokládku.